Гучна перемога ізюмських дівчат на олімпіаді з німецької мови у Харкові

4 лютого 2018 року в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбувся ІІ тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та німецької мов.
Чудовою новиною для Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області стала перемога учениць Турчин Марії (11-А клас) та Турчин Олександри (9-А клас) у ІІІ (обласному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. Сестри продемонстрували відмінну підготовку і виступили на рівні з учасниками спеціалізованих шкіл та ліцеїв м. Харків.
Так, Марія Турчин третій рік поспіль підтвердила високий рівень знань та посіла ІІІ місце.
І місце в обласному турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови виборола цьогорічна дебютантка Турчин Олександра.
Вітаємо наших переможець та бажаємо їм подальших успіхів у вивченні німецької мови: для Марії – максимально високих балів на ЗНО з німецької мови, а для Олександри - перемоги в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади, який відбудеться у Львові.