Участь у міському конкурсі «Чудовий світ орігамі» серед учнівської молоді міста.

25 квітня 2018 р. в Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості відбувся міський конкурс-змагання «Чудовий світ орігамі» серед учнівської молоді міста.

Вітаємо ученицю 6 класу Макаускас Діану, яка виборола ІІ місце у міському конкурсі «Чудовий світ орігамі» серед учнівської молоді міста!

Окрім того, грамотою нагороджено команду КЗ «НСЗШ І-Ш ст..№ 4» на чолі з керівником команди – Гуд С.С. за ІІ місце у міському конкурсі «Чудовий світ орігамі».

Також, грамотою нагороджено ученицю 8 класу Шакулу Дар´ю, яка виборола почесне ІІІ місце в першому етапі міського конкурсі «Чудовий світ орігамі».

Школа пишається здобутками своїх учнів та бажає творчого розвитку, натхнення і нових перемог!