21 грудня 2013 року учні ХСШ № 73 були запрошені до НУА на святкування Французького Різдва.

22 груд. 2013

21 грудня 2013  року учні ХСШ № 73 були запрошені до НУА на святкування Французького Різдва. Ми мали змогу поринути у світ казковості та чарівності, згадати сімейні традиції, вірування  наших предків, відчути атмосферу добрзичливості, тепла; перенестись у передріздвяну Францію! Суденти  разом з   Ануфрієвою Іриною Леонідівною, деканом, старшим викладачем, влаштовують традиційне свято, яке проходить у Камінній залі. Представники кожної групи готували невеличкі номери французькою мовою: інсценівки, пісні, читання віршів. Наприкінці свята пригощали різдвяним пирогом  та обирали Королеву вечора.
Багато випускників прийшли на сімейне свято за покликом серця та потребою душі. Лунали слова вдячності за прищеплені духовно-естетичні надбання!