Вітаємо Шаульську Кристину Едуардівну, яка отримала сертифікат за участь в апробації та проходженні навчання з використанням програмного продукту з дистанційної освіти!!!!

16 квіт. 2014
Вітаємо Шаульську Кристину Едуардівну , яка отримала сертифікат за участь в апробації та проходженні навчання з використанням програмного продукту "Учбово-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми" для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого в системі управління навчанням "Moodle" у рамках Договору про творче співробітництво між Департаментом освіти Харківської міської ради та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця!

Вітаємо Шаульську Кристину Едуардівну , яка отримала сертифікат  за участь в апробації та проходженні навчання з використанням програмного продукту "Учбово-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми" для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого в системі управління навчанням "Moodle" у рамках Договору про творче співробітництво між Департаментом освіти Харківської міської ради та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця!