Учні школи 73, візьмемо участь у волонтерському конкурсі "Україна моєї мрії"

22 жовт. 2014
Конкурс проводиться по номінаціям: 5-6 класи - конкурс дитячих малюнків "Моя прекрасна Країна- Україна"; 5-8 класи - конкурс на найкращий вірщ, есе, твір, історію "Квітка - душа - рідна країна Україна"; 7 класи - конкурс плакатів "Україна як бренд"; 9 класи - конкурс відеороликів "Ми єдина Україна"; 10-11 класи - конкурс цифрових фотографій "Сім чудес України"; Шкільний театральний гурток - тетральний конкурс "Як у нас на Україні".

Учні школи 73, візьмемо участь у волонтерському конкурсі "Україна моєї мрії"
Конкурс проводиться по номінаціям:
5-6 класи -  конкурс дитячих малюнків "Моя прекрасна Країна- Україна";
7 класи - конкурс плакатів "Україна як бренд";
9 класи - конкурс відеороликів "Ми єдина Україна";
10-11 класи - конкурс цифрових фотографій "Сім чудес України";
Шкільний театральний гурток - тетральний конкурс "Як у нас на Україні".
Роботи приймаються до 31 жовтня у 17 кабінеті. Роботи повинні бути підписані, непідписані роботи роздивлятися не будуть. Кожен клас повинен подати до участі у конкурсі як найменьше 3 роботи.
Підведення підсумків 10 листопада.

Творчих вам успіхів:-)