Учні 9-В, 9-Б і 8-А класів відвідали в суботу, 26 вересня 2015 року, акцію "НІЧ НАУКИ" в Харкові, а саме:

29 вер. 2015
- Харківський Планетарій (лекція та відеофільми в Зоряному залі; Музей уфології та космонавтики); - Харківський національний університет ім. В.Каразіна (демонстрація хімічних і фізичних дослідів; виставки факультетів); - Науково-демонстраційний освітній центр "Ландау-центр" при Харківському національному університеті.

Учні 9-В, 9-Б і 8-А класів відвідали в суботу, 26 вересня 2015 року,
акцію "НІЧ НАУКИ" в Харкові, а саме: