Вітаємо учнів ХСШ№73 з початком олімпіад з навчальних предметів
Уважаемые учителя-предметники, подготовьте задания для олимпиад и при проведении школьного этапа придерживайтесь графика.
Работы учеников и протоколы, сдать до 26.10.2016
Графік проведення
І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
№ з/п | Дата | Предмет |
1. | 03.10.2016 | Математика |
2. | 04.10.2016 | Географія |
3. | 05.10.2016 | Російська мова та література |
4. | 06.10.2016 | Хімія |
5. | 07.10.2016 | Історія |
6. | 10.10.2016 | Біологія |
7. | 11.10.2016 | Українська мова та література |
8. | 12.10.2016 | Фізика |
9. | 13.10.2016 | Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит |
10. | 17.10.2016 | Економіка |
11. | 18.10.2016 | Правознавство |
12. | 19.10.2016 | Інформатика |
13. | 20.10.2016 | Астрономія |
14. | 21.10.2016 | Екологія |
15. | 24.10.2016 | Трудове навчання |
16. | 25.10.2016 | Інформаційні технології |
Графік проведення
ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
№ з/п | Предмет | Дата | Місце проведення | Відповідальні |
1. | Трудове навчання | 05.11.2016 | ХСШ № 11 | Шелкова Л.М., Проценко С.П., Плахова Т.М., Долганін В.В. |
2. | Російська мова та література | 06.11.2016 | ХЗОШ № 74 | Бончковська С.В., Рядова Л.О., Семиволос О.П., Жученко О.Ю. |
3. | Географія | 12.11.2016 | ХЗОШ № 2 | Тушнова І.О., Рибка О.В., Рогова І.П., Тюхтіна О.В. |
4. | Екологія | 13.11.2016 | ХЗОШ № 32 | РохмановаЛ.Ф., Бисова С.М., Василенко І.В. |
5. | Історія | 19.11.2016 | ХЗОШ № 160 | Шелкова Л.М., Варавіна Н.М., Нєстєров Д.Є., Шевченко Л.В., Доценко Л.Л. |
6. | Математика | 20.11.2016 | ХЛ № 161 «Імпульс» | Рохманова Л.Ф., Рибальченко В.В., Попова Л.М. |
7. | Українська мова та література | 26.11.2016 | ХЗОШ № 145 | Бончковська С.В., Мельник В.І., Істоміна С.Н. |
8. | Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит | 27.11.2016 | ХНВК № 24 | Бончковська С.В., Рибка О.В., Ускова К.М., Дабдіна О.С. |
9. | Хімія | 03.12.2016 | ХЗОШ № 61 | Рохманова Л.Ф., Веремко К.І. Шерстюк О.Д. |
10. | Фізика | 04.12.2016 | ХЗОШ № 72 | Рохманова Л.Ф., Богач Г.В., Кононенко І.С. |
11. | Економіка | 10.12.2016 | ХЗОШ № 63 | Тушнова І.О., Нєстєров Д.Є., Бєловицька С.В., Грінь І.В. |
12. | Інформатика | 11.12.2016 | ХСШ № 73 ХЛ № 161 «Імпульс» | Нєсєров Д.Є, Михайленко Т.В., Рибальченко В.В., Буковцева О.М. |
13. | Біологія | 17.12.2016 | ХЗОШ № 49 | Рохманова Л.Ф., Рядова Л.О., Левенець Н.Є., Василенко І.В. |
14. | Астрономія | 18.12.2016 | ХСШ № 181 «Дьонсурі» | Рохманова Л.Ф., Кім Л.А., Кононенко І.С. |
15. | Правознавство | 24.12.2016 | ХЗОШ № 38 | Рохманова Л.Ф., Варавіна Н.М., Поклонський О.О., Долгіх Л.В. |
16. | Інформаційні технології | 25.12.2016 | ХГ № 14 | Нєсєров Д.Є, Шкурапет Н.І., Буковцева О.М. |
* реєстрація – з 830
* лінійка – 930
* початок олімпіади – 1000