7 лютого - День безпечного Інтернету!

7 лют. 2012
В Україні цей день відзначається вже четвертий рік поспіль завдяки ініціативи компанії «Майкрософт Україна».

З моменту заснування були проведені сотні активностей, спрямованих на захист дітей в Інтернеті. Основні серед них – це запуск освітнього сайту «Онляндія –безпечна веб-країна» www.onlandia.org.ua, на якому всі бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, приєднатися до руху й зробити свій посильний внесок у вирішення проблеми.
Починаючи з 2008 року проведено 4 000 тренінгів для 161 000 учасників!
За підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, члена Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті 07 лютого 2012 року в ХСШ № 73 проведені виховні заходи на тему безпеки дітей в Інтернеті.
Учителі-фахівці програми «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті» (Кондратьєва А.В., Іванко О.В.) підготували та провели разом з учнями старших класів тренінги «Безпека в Інтернеті», виховні години.
Основа мета Дня безпечного Інтернету - навчання дітей, вчителів та батьків правилам безпечного користування Інтернетом