Нагородження переможців міських конкурсів

22 трав. 2017
Районне свято вшанування переможців міських конкурсів в Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради 19.05.2017 року.

Районне свято вшанування переможців міських конкурсів
в Адміністрації Немишлянського району
Харківської міської ради
 19.05.2017 року.

Голова адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради Топчій Тетяна Василівна та голова управління освіти адміністрації Немишлянського району Логачова Світлана Іванівна щиро привітали учнів, які посіли призові місця на
міських, обласних та всеукраїнських конкурсах з різних предметів, а також звернулися зі словами подяки за виховання інтелектуально розвиненої молоді до батьків учнів та вчителів, які підготували переможців.

Учні, вчителі та батьки отримали грамоти і подяки від голови адміністрації Немишлянського району Топчій Т.В., голови управління освіти Логачової С.І. та народного депутата України Віталія Хомутинніка, а також цінні нагороди - сучасні електронні пристрої (фітнес-браслети та паеурбенки).