8 вер. 2017
7 вересня 2017 року у конференц-залі Прем'єр-Палас-готель представники Євроклубу ХСШ № 73 зустрілися із Директором міжнародних студентських програм школи "CEPEO" Jean-Marc Emery (Оттава, Канада), який провів консультації із молоддю з питань особливостей освіти за кордоном, можливостей українських школярів поліпшити свої знання іноземних мов тощо. Зустріч проходила за підтримки Conseil des ecoles publiques de l`Est de l`Ontario, а також кампанії Student Travel Education.

7 вересня 2017 року у конференц-залі Прем'єр-Палас-готель
представники Євроклубу ХСШ № 73 зустрілися
який провів консультації із молоддю
з питань особливостей освіти за кордоном,
можливостей українських школярів поліпшити свої знання іноземних мов тощо.