В закладі продовжує роботу шкільний Євроклуб, яким керує заступник ректора з НВР Подчерняєва Н.Д.

7 вер. 2012

Члени Євроклубу прийняли участь у Польсько-Українському проекті з обміну молоддю «Вивчаємо Європу разом!» (поїздка учнів до м. Білий Дунаєць у Закопане, шьща, з 20.09.2011 по 30.09 2011); у роботі творчої кінолабораторії у межах підготовки до 3-го кінофестивалю дитячого авторського фільму; у регіональному науково-практичному семінарі «Інтегровані технології та питання забезпечення сталого розвитку регіону» у НТУ «ХПІ»; у тренінгових заняттях Фонду місцевої демократії; у Свічній ході пам’яті Голодомору від Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; у міському проекті «Молодь Слобожанщини обирає здоровий спосіб життя - 2011» разом з благодійним фондом «Благо»; у міській акції «Молодь проти наркоманії та СНІДу» від Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; участь у міському форумі Євроклубів, де отримали Сертифікат успішності від Харківської Асоціації Шкільних Євроклубів; у  у Дні дкритих дверей Національної академії державного управління при Президентові України (відвідування майстер-класу для молодих управлінців, квест, конкурс ерудитів); участь у Міському  семінарі учнівського самоврядування за темою: «Світ, придатний для життя людей» (з прав дитини).