8 груд. 2017
8 грудня 2017 року лейтенантами Патрульної поліції України згідно з чинним графіком співпраці зі школами міста з учнями 6-А, 6-Б, 6-В, 7-Б, 7-В класів Харківської спеціалізованої школи 73 була проведена лекція на тему "Мої права та обов'язки. Кримінальна та адміністративна відповідальність".

8 грудня 2017 року лейтенантами Патрульної поліції України згідно з чинним графіком співпраці зі  школами міста з учнями 6-А, 6-Б, 6-В, 7-Б, 7-В класів Харківської спеціалізованої школи 73 була проведена лекція на тему "Мої права та обов'язки. Кримінальна та адміністративна відповідальність".