3 жовт. 2018

2 жовтня 2018 року з учнями 7-Б класу ХСШ № 73 було проведено урок пам’яті до 77 роковин трагедії Бабиного Яру.29 Україна і весь світ ушанували пам'ять жертв Бабиного Яру - трагедії, яка повік болітиме народам.Школярі познайомилися з документальними матеріалами, фото, буклетами від Українського центру вивчення історії Голокосту.Учням 7-Б класу був продемонстрований короткометражний фільм «Порцеляновий єдиноріг». Після обговорення фільму семикласники заохотили один одного до взаємодопомоги, толерантності, поваги до людини.У класі також було відкрито тематичну книжкову виставку за темою «Бабин Яр: пам’ять і людина», яка була створена за основі матеріалів, люб’язно наданих Українським центром вивчення історії Голокосту.Учні 7-Б класу ХСШ № 73 вшанували світлу пам'ять невинних жертв Бабиного Яру і запалили символічну свічку пам’яті.