Батьківські збори

23 трав. 2013
За зразком проведених Всеукраїнських Інтернет-зборів батьків майбутніх першокласників у Харківській спеціалізованій школі № 73 було проведено онлайн батьківські збори. У зборах взяли участь 308 батьків, поставлено біля 729 запитань. Батьків турбують запитання завершення навчального року, свята Останнього дзвоника, змісту навчання, терміни та екскурсійна програма навчальної практики, успіхи власних дітей з різних предметів, рекомендації щодо підвищення мотивації навчання. Батьки висловили подяку за можливість спілкування в Інтернет-режимі. Відмітили, що це дає змогу взяти участь усім охочим батькам. «Хочу отметить, что такой вид родительского собрания очень удобен - спасибо большое тем, кто внедрил такой способ проведения собраний!!!» (Хахалева Ю.В., мати учня 1-А класу)

За зразком  проведених Всеукраїнських Інтернет-зборів батьків майбутніх першокласників у Харківській спеціалізованій школі № 73 було проведено онлайн батьківські збори. У зборах взяли участь 308 батьків, поставлено біля 729 запитань. Батьків турбують запитання завершення навчального року, свята Останнього дзвоника, змісту навчання, терміни та екскурсійна програма навчальної практики, успіхи власних дітей з різних предметів, рекомендації щодо підвищення мотивації навчання.

Батьки висловили подяку за можливість спілкування в Інтернет-режимі. Відмітили, що це дає змогу взяти участь усім охочим батькам. «Хочу отметить, что такой вид родительского собрания очень удобен - спасибо большое тем, кто внедрил такой способ проведения собраний!!!» (Хахалева Ю.В., мати учня 1-А класу)/uploads/editor/264/61393/news_/files/risunok1.png