12 жовт. 2017

10 жовтня відбувся Форум «Бізнес-Молодь: ефект Wow від співпраці» у Харкові в рамках ініціативи «Українського Пакту заради молоді-2020». Метою Форуму є налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю, обмін знаннями та досвідом про кар’єру від компаній до молоді.
10 жовт. 2017

Вітаємо ученицю 11-А классу, яка стала лауріатом районного фестивалю ораторського мистецтва!

10 жовт. 2017

Вітаємо команду учнів ХСШ №73, яка посіла ІІІ місце в районному турнірі юних правознавців!

6 жовт. 2017

4 жовтня 2017 року на базі ЦДЮТ № 6 відбулася звітно-виборча конференція районної Асоціації ДЮГО "ТЕМП" Немишлянського району.

1 жовт. 2017

28 вересня 2017 року куратор шкільного Євроклубу Таболіна Людмила Вікторівна взяла участь у роботі освітнього семінару (конференц-зал «Київ» готелю «Premier Palace Kharkov»).

1 жовт. 2017

Учні ХСШ №73 привітали вчителів флешмобом.

29 вер. 2017

Вітаємо всіх вчителів з професійним святом!

24 вер. 2017

Збірна команда Немишлянського району, заняла ІІІ місце в турнірі "Юні економісти" Вітаємо!

21 вер. 2017

20 вересня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.Бекетова взяли участь у роботі учнівського Форуму «Велика рада старшокласників» за темою «Створюємо майбутнє відповідально».
20 вер. 2017

З учнями 9Б класу та рухом "Партизани України" відбувся круглий стіл