17 трав. 2017

Вітаємо з І місцем Андрієвську Олену в конкурсі відеопроектів "Крок до успіху"

Вітаємо з І місцем Андрієвську Олену в конкурсі відеопроектів "Крок до успіху" Керівник Кондратьєва А.В.
17 трав. 2017

Вітаємо Білостоцького Іллю та Маврову Вікторію за ІІ місце соціальному проекті "Діти допомагають дітям" Координатор Таболіна Л.В.
17 трав. 2017

Вітаємо Лугового Артура, учня 8-В, класу у чемпіонаті України з гирьового спорту!

Вітаємо Лугового Артура, учня 8-В, класу у чемпіонаті Харківської обласі та у чемпіонаті України з гирьового спорту!
16 трав. 2017

Вітаємо Лугового Артура, учня 8-В, класу за перше місце у чемпіонаті Харківської обласі та у чемпіонаті України з гирьового спорту!

Вітаємо Лугового Артура, учня 8-В класу, за перше місце у чемпіонаті Харківської обласі та у чемпіонаті України з гирьового спорту!
15 трав. 2017

ХСШ №73 отримала подяку за підтримку - Година Землі

Хвиля Години Землі - всесвітного руху за майбутнє Планети - вже вдесяте прокотилася світом. Більше 3 тисяч пам'яток у 187 країнах світу, десятки тисяч компаній та організацій, а також мільйони людей у своїх домівках згасили вогні на підтримку кампанії.
12 трав. 2017

12 тарвня проведений Єдиний урок безпеки дорожнього руху "Безпека на дорозі - безпека життя".

11 трав. 2017

10 травня учні молодших класів були на екскурсії в учбовому центрі Оперативно-рятівної служби цивільного захисту України

8 травня Україні відзначається - День пам’яті та примирення

8 травня - День пам’яті та примирення