25 трав. 2018

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ХСШ 73, останнім він був для наших одинадцятикласників!

24 трав. 2018

Депутат В. Хомутинніка привітав дітей з закінченням навчального року, та вручив подарунки учням які прийняли участь в конкурсі малюнків " Місто моєї мрії"

21 трав. 2018

Таболіна Л.В. була запрошена на прийом до заступника Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Лобойченка Костянтина Анатолійовича до міськради.

20 трав. 2018

Вітаємо Шимчука Олександра за успіхи в науково-дослідніцкій роботі та відмінне навчання в Малому каразінському університеті з дисципліни "математика"!

19 трав. 2018

Сьогодні відбувся ХІ Всеукраїнський конкурс "Харківські зорі. Весна 2018" Касімова Варвара, 2 клас, зайняла І місце. Вітаємо!!!

10 трав. 2018

Прийом докуменів до перших класів з 10 травня по 31 травня 2018

Прийом докуменів до перших класів з 10 травня по 31 травня 2018 року. При подачі документи: заява батьків, копія свідотства про народження дитини, копії паспортів батьків з місцем реєстрації, медична форма 086-1/0
8 трав. 2018

Святкування на мікрорайоні

5 трав. 2018

Сьогодні учні школи вітали ветеранів великої вітчизняної війни з наступаючим святом! Дякуємо вам, низький уклін!
2 трав. 2018

Лекція на тему "Булінг" для учнів 6 класів. Лекцію проводила старший лейтенант полиції Горбенко К.В.

25 квіт. 2018

25 квітня пройшли батьківські збори батьків учнів 5-11 класів з запрошеним співробітника поліції Горбенко К.В.