29 січ. 2018

з 29 січня розпочався тиждень біології, хімії. фізики

27 січ. 2018

семінар "Інтегроване викладання філологічних дисциплін та предметів художньо-естетичного циклу в середній та старшій школі"

26.01.2018 р. учитель української мови ХСШ № 73 Таболіна Людмила Вікторівна взяла участь у роботі семінару "Інтегроване викладання філологічних дисциплін та предметів художньо-естетичного циклу в середній та старшій школі" на базі ХНВК № 21 за підтримки Методичного центру Управління освіти Немишлянського району Харківської міської ради.
26 січ. 2018

25 січня учні 9-х класів прослухали лекцію на тему "Настоящая любовь ждет!"

22 січ. 2018

19 січня для жителів району відбулося свято Водохреща, за участі депутата Харківської міської ради Топчій Т.В.

18 січ. 2018

17 січня відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Департаменті освіти Харківької міської ради

9 січ. 2018

9 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО, яке триватиме до 31 січня

9 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО, яке триватиме до 31 січня.
5 січ. 2018

Экскурсії на зимових канікулах!

2 січ. 2018

Новорічний традиційний КВК!

27 груд. 2017

Новорічне свято в ХАТОБ "Русалочка" для учнів 1-4 класів, з подарунками від Харківського міського голови Г. Кернеса

26 груд. 2017

В школі проходять новорічні свята! Учні 1-4 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Г. Кернеса.