21 квіт. 2016

Вітаємо нашу школу з перемогою!

Ми вийшли у фінал! Вже зараз и можете знайти нашу школу в переліку переможців на сайті gocamps.com.ua В рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal разом з Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами працює над розробкою нового формату дитячих пришкільних таборів – таборів з поглибленним вивченням англійської мови. Проект отримав назву «GoGlobal camps».
18 квіт. 2016

В Шільному-бібілотечно-інформаційному центрі нашої школи відкрита книжкова виставка

"Чорнобиль не має минулого часу"
15 квіт. 2016

14.04 в школи відбулися Батьківські збори для майбутніх першокласників

Батьки мали змогу познайомитися з особливостями навчання в нашій школі, а дошкільнята - пограти в гру "Я - першокласник". Фотозвіт у фотогалереї.
13 квіт. 2016

Владислав Охріменко отримав Грамоту за участь у конкурсі дослідницьких робіт "Історія моєї сім'ї" для дітей та молоді в номінації "Фотографія на пам'ять" (0бласний організаційно-методичний центр куль

Наші вітання та побажання подальших успіхів!
11 квіт. 2016

Вітаємо !!!!

07.04 відбулися військово-спортивні змагання "Вогняний кордон", в яких брала участь команда нашої школи і зайняла ІІ місце. Посилання далі.
4 квіт. 2016

Вітаємо!

учасників збірної команди Фрунзенського району "Чайка", які прийняли участь у Х міському турнірі юних істориків.
1 квіт. 2016

Вітаємо!

Жальскіх Ніну Дмитрівну, вчителя російської мови та літератури, Купчик Олену за III місце (8-В) і Дрозд Анастасію (11-А) нагороджених заохочувальним дипломом VI Конкурсу знавців російської словесності, що проходив в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна 19 березня 2016 року
24 бер. 2016

Тиждень Географії.

Тиждень Географії. Учениці 9-Б класу розповіли учням молодшої школи цікаві факти, а саме: • Рожеве озеро в Австралії; • Сміттєвий острів; А також інші цікаві факти зі світу географії. Крім цього, була проведена цікава вікторина: учні виходили до глобусу і відповідали на питання про географічне положення деяких країн. Проводили - Куценко Олена і Мірзоєва Лолла. Крім вище перерахованого, Пенська Катерина презентувала свою роботу МАН.
15 бер. 2016

З 21 березня протягом тижня в школі проходить Тиждень грошей.

Учні школи мали можливість підготувати різноманітні проекти про гроші, дізнатися багато цікавого про історію виникнення грошей.
12 бер. 2016

Батьківські збори для майбутніх першокласників відбудуться 14.04.2016 року