1 лют. 2019

Для учнів 6-9-х класів була проведена лекція щодо протидії вживання алкоголю, тютюну та наркотиків! В ігровій формі учням розповів про небезпеку навіть "легких" наркотиків представник Всеукраїнської антинаркотичної асоціації Бебешко А.О.
31 січ. 2019

Учні 10-А класу Караман Богдан і Катвалян Володимир взяли участь у заняттях "Гвардійський вишкіл" у військовій частині 3/040 Національної гвардії України

30 січ. 2019

Екскурсія 1-Б класу до заводу "Кулінічі"

28 січ. 2019

З 28 січня розпочалався тиждень географії та історії

З 28 січня розпочався тиждень географії та історії
24 січ. 2019

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ "МАНДРІВКА МІСТОМ". Урочисте нагородження у великому (сесійному) залі Харківської міської ради сьогодні, 24 січня. Демидова Дарина , 5 клас, Гололобов В'ячеслав, 6 клас, Бондаренко Поліна, 7 клас, Гур'єва Анна, 9 клас.
22 січ. 2019

22 січня день соборності України

22 січня день соборності України. Учні 10 класу провели усний журнал.
21 січ. 2019

Сьогодні розпочався тиждень біології та хімії

16 січ. 2019

Орієнтовний календар процедури зарахування учнів