30 жовт. 2018

Шкільні ліга КВК в палаці студентів. Зайняла 3 місце. Вітаємо

Шкільні ліга КВК в палаці студентів.
28 жовт. 2018

6 клас на прогулянці в парку Горького

26 жовт. 2018

Першокласники в ляльковому театрі. Привітали акторів, побували за кулісами театру.

23 жовт. 2018

Сьогодні наша школа приймала і проводила районний семінар "Діяльність Євроклубів у концепції розвитку Нової української школи"!

22 жовт. 2018

21 жовтня взяли участь у проекті "Media Talks", який організував ФРІ-Харків на базі ГО "Накипело".

17 жовт. 2018

Команда КВН учнів ХСШ 73 під назвою "П'ятий елемент" зайняла І місце в районному етапі. Вітаємо переможців!

12 жовт. 2018

12 жовтня був проведена класна година присвячена " Дню Українського козацтва"

10 жовт. 2018

4 жовтня в ХСШ 73 була проведена загальношкільна акція зі збору подарунків і откриток воїнам і ветеранам АТО. Акція была присвячена до Дня Захиника України.

8 жовт. 2018

Святковий концерт присвячений Дню працівників освіти

4 жовт. 2018

В закладі проведено "Всеукраїнський урок доброти"