29 квіт. 2014

Акція екологічного загону "Наяда" ШЄК ХСШ №73

Поработали, убрали - каши вкуснее не едали!!!!!
22 квіт. 2014

Профориентационная работа с учениками 9-ых классов.

Волонтеры от службы занятости провели тренинг : " Основы выбора профессии".
17 квіт. 2014

Вітаємо Таболіну Людмилу Вікторівну, яка отримала сертифікат за участь в апробації та проходженні навчання з використанням програмного продукту з дистанційної освіти!!!!

Вітаємо Таболіну Людмилу Вікторівну , яка отримала сертифікат за участь в апробації та проходженні навчання з використанням програмного продукту "Учбово-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми" для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого в системі управління навчанням "Moodle" у рамках Договору про творче співробітництво між Департаментом освіти Харківської міської ради та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця!
16 квіт. 2014

Вітаємо команду учнів ХСШ № 73 та керівника команди Іванко О.В. за ІІІ місце в районному турнірі з основ інформатики серед учнів 5-7 класів!!!

16 квіт. 2014

Вітаємо Шаульську Кристину Едуардівну, яка отримала сертифікат за участь в апробації та проходженні навчання з використанням програмного продукту з дистанційної освіти!!!!

Вітаємо Шаульську Кристину Едуардівну , яка отримала сертифікат за участь в апробації та проходженні навчання з використанням програмного продукту "Учбово-методичне забезпечення дисциплін шкільної програми" для здійснення дистанційного навчання учнів, побудованого в системі управління навчанням "Moodle" у рамках Договору про творче співробітництво між Департаментом освіти Харківської міської ради та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця!
11 квіт. 2014

Участники Всеукраинского конкурса "Дудл для Гугл", ученицы 10-А класса Кривоконь Юля и Панкратова Аня, получили дипломы участников и футболки со своими рисунками. Молодцы!!!!

9 квіт. 2014

Тиждень музики. Конкурс частушек.

4 квіт. 2014

2014-04-04 День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників

2 квіт. 2014

2014-04-01 Поетична акварель "Її цитує малеча" до 75 річчя російської письменниці Ірини Токмакової". Уроки проводила Обласна бібліотека для дітей у 1-А, 1-Б,1-В, 2-А класах.

17 бер. 2014

17 березня розпочався Тиждень педагогічної майстерності.

На перервах можна ознайомитися з виставкою творчих робіт різних напрямів учнів та вчителів.