1 серп. 2014

СТАН ТА ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ СИСТЕМИ ОСВІТИ У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Міністерство освіти і науки України надсилало до департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, інститутів післядипломної педагогічної освіти для використання в роботі інструктивно-методичний лист «Про стан та особливості діяльності працівників психологічної служби системи освіти у 2014-2015 навчальному році» та перелік рекомендованих джерел та фахових періодичних видань.
1 серп. 2014

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ БЕСІД З УЧНЯМИ ЩОДО ПОВЕДІНКИ У НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ

1 серп. 2014

УВАГА!!! ОСОБЛИВА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Міністр Сергій Квіт наголосив на відповідальності освітян за антидержавну діяльність.

Вступна кампанія 2014 року

У 2014 році абітурієнти мають право подати документи у п’ять вищих навчальних заклади та на три спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей). Успіхів, випускники!
12 черв. 2014

Учні шкільного табору "Конвалія" відвідали Школу сучасних театрально-сценічних мистецтв та переглянули виставу "Снігова королева".

11 черв. 2014

Учні 5-6 класів шкільного табору "Конвалія" відвідали парк ім. Горького

5 черв. 2014

Нагородження учнів початкової школи похвальними листами.

2 черв. 2014

2 червня 2014 року відбулося відкриття табору "Конвалія" з денним перебуванням на базі ХСШ №73.

Літо — найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.
31 трав. 2014

Випускний вечір!!!

З шкільного найріднішого порогу, З найкращої юнацької весни У добрий час, у світлу путь-дорогу Благословляємо вас, доньки і сини! І хлібом-сіллю радо проводжаєм, Щоб вам жилось в достатку і теплі. Ми від душі вам, діточки, бажаєм Любові, миру, щастя на землі!
30 трав. 2014

30.05.2014р відбулося свято останнього дзвоника!

Вітаємо зі святом!!!