22 груд. 2013

На базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73 20 грудня 2013 року за підтримки народного депутата України Ірини Горіної відбувся семінар-практикум за темою «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН» за участю представників Інституту обдарованої дитини НАПН України.
16 груд. 2013

Тиждень математики та інформатики

Тиждень математики та інформатики розпочався з 16 грудня. На учнів чекають цікаві вікторини, конкурси, математичний квест та qr-квест, вистава, пісенні змагання на математичні теми.
12 груд. 2013

Районний семінар для заступників директорів з ВР. "Учнівське самоврядування. Як створити євроклуб"

У ХСШ № 73 відбувся районний семінар для заступників директорів з ВР. "Учнівське самоврядування. Як створити євроклуб"
9 груд. 2013

Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва

09 грудня розпочався Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. У вестибулі І поверху відбулась виставка творчих робіт учнів.
9 груд. 2013

На засідання були запрошені представники ДНЗ №143, ЗНЗ №73, 62, 6, 46, які отримали найбільшу кількість балів в І турі (міського етапу) конкурсу-захисту «Шкільний інформаційний світ – 2013-2015». Вони отримали заохочувальні призи – монохромні принтери WorkForce M105, від спонсору конкурсу – компанії Epson.
25 лист. 2013

Шкільний Євроклуб "Бджілка" ХСШ № 73 нагороджений Листом подяки ХАШЕК (Харківської Асоціації Шкільних Євроклубів) за активну, цікаву, творчу діяльність.

25 лист. 2013

Украина чтит память жертв Голодомора на 80-ю годовщину 23 ноября 2013

17 лист. 2013

День толерантності

День толерантності у ХСШ № 73 традиційно пройшов цікаво та змістовно.День розпочався лінійкою. На класних годинах учні навчались толерантності, розповідали історію свята. !!-класники провели тренінги для учнів 6 та 7 класів. На перервах можна було переглянути музичні, танцювальні та спортивні номери.Творчими групами класів створювались проекти у вестибулі ІІ поверха. Кращі проекти та газети були відзначені дипломами.
17 лист. 2013

Міжнародний конкурс "Медвежонок" (языкознание для всех)

Ученики 2-11 классов в количестве 121 человека приняли участие в Международном конкурсе "Медвежонок" (языкознание для всех)!
11 лист. 2013

Екологічний загін учнів 6-А класу «Наяда» ініціював втілення в життя проекту «Ми діємо! Немишлянка - водна артерія міста»

який привернув увагу народного депутата України Горіної Ірини Анатоліївни.