22 трав. 2013

Сьогодні в школі відбулося свято "До побачення, Буквар" для 1-х класів

Фотозвіт можна переглянути в фотогалереї нашої школи
20 трав. 2013

Урочисте нагородження переможців та учасників Всеукраїнської гри "Кришталева сова"

Відбулось урочисте нагородження переможців та учасників Всеукраїнської гри "Кришталева сова". За підсумками конкурсу учні отримали грамоти та дипломи учасників.
9 трав. 2013

Вітаємо з Днем Перемоги!!!!

Ми знову прийдемо до вічного вогню, Рокам ніколи пам'яті не стерти Про тих, хто пережив страшну війну, І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
28 квіт. 2013

Команда ХСШ № 73 на Всеукраинском турнире историков

17 квіт. 2013

16 та 17 квітня у школі вперше відбувся конкурс "Порфоліо класу!"

Фотозвіт можна переглянути у фотогалереї школи
8 квіт. 2013

Сборная команда 6-х классов ХСШ№73 заняла I место в турнире по регби

Сборная команда 6-х классов ХСШ № 73 заняла I место в турнире по регби - 5 Детской регбийной лиги Харькова и награждена Дипломом и кубком Украинской Федерации Регбилиг
18 бер. 2013

Сьогодні в рамках методичного тижня пройшов позакласний захід для учнів 6-х класів "Подорож до країни Математики".

На учнів чекали різноманітні конкурси та завдання на логіку, уважність та знання математики. Перемогу одержала команда "Сова" 6-Б класу. Вітаємо!!!
13 бер. 2013

12. 03 команда нашої школи прийняла участь у VII Кубку Харкова з пошуку в Інтернеті.

Чекаємо результатів!!!
1 бер. 2013

Нагадуємо, що реєстраційні документи на участь у ЗНО – 2013, які надійдуть до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти у конвертах з штампом дати відправлення після 5 березня, розглядатися не будуть.
25 лют. 2013

27.02 в Актовій залі школи відбудеться Зустріч з батьками майбутніх першокласників. Початок о 17.00.