31 бер. 2018

(Не)конференція Mini-EdCamp в Одеському НВК № 13 – незабутній, насичений, корисний, змістовний та найцікавіший канікулярний день! Він був сповнений усмішками і дебатами, іграми і диспутами, веселими і серйозними темами, просторими коридорами школи та аудиторіями з великою кількістю колег, що прагнули потрапити на певні локації!
28 бер. 2018

Ми навчаємося! Курси для вчителів 1 класів

28 бер. 2018

Семінар-тренінг "Гендерна політика"

26 бер. 2018

Ділова гра " Взаємодія" для вчителів хсш 73

25 бер. 2018

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ КОМАНДУ ТЮЖ

ЗБІРНА КОМАНДА НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ у складі: Клименко Віолетти - 11-А клас, капітан, Рядинської Валерії -10 -А клас, Близнюк Тетяни - 10 - А клас Татаренка Дмитра ХГ № 14, Федоровської Маргарити , школа № 24 - посіла абсолютну першість - І місце на міському Турнірі юних журналістів Особисту абсолютну першість - І місце - серед усіх учасників посіла Клименко Віолетта
22 бер. 2018

10 клас в рамках профорієнтації відвідали обласну бібліотеку

21 бер. 2018

19 березня відбувся ярмарок педагогічної майстерності.

18 бер. 2018

Нікітіна Л. О. взяла участь у тренінгу мовних таборів Go camp.

13 бер. 2018

Учитель української мови Таболіна Л. В. відвідалаафілійовану (не) конференцію в місті Полтава.

Учитель української мови Таболіна Л. В. відвідала афілійовану (не) конференцію в місті Полтава.
3 бер. 2018

Призупинити освітній процес у закладах загальної середньої і позашкільної освіти всіх типів і форм власності Немишлянського району м. Харкова з 3 по 7 березня включно. Наказ №69 від 02.03.2018 Управляння освіти Немишлянського району; Наказ №49 від 02.03.2018 Департаменту освіти