17 жовт. 2013

Пробне ЗНО-2014!!!

Реєстрація: з 1 по 30 листопада 2013р.
6 жовт. 2013

Наш євроклуб "Бджілка" в Інтренеті.

За ініціативою та під керівництвом учителя історії та права Мазур Ірини Ремівни у 1999 році розпочало роботу дитяче об`єднання - Центр прав дитини. Центр прав дитини включає в себе команду волонтерів «Ми разом», лабораторію соціологічних досліджень та консультаційний пункт з психологічних та правових питань «Шкільний адвокат».
26 вер. 2013

26 вересня - Європейський день мов.

Вітаємо всіх шанувальників мов! Вивчайте та спілкуйтеся!
11 вер. 2013

Увага! Шановні батьки та вчителі школи!

11.09.2013 відбудуться батьківські збори для учнів 1-4 класів. 12.09.2013 - 5-11класи. О 17.00 в актовій залі.
27 трав. 2013

Останній дзвоник

Пролунав останній дзвоник для учнів 11 класів. Щасливої дороги у життя, діти!
23 трав. 2013

Батьківські збори

За зразком проведених Всеукраїнських Інтернет-зборів батьків майбутніх першокласників у Харківській спеціалізованій школі № 73 було проведено онлайн батьківські збори. У зборах взяли участь 308 батьків, поставлено біля 729 запитань. Батьків турбують запитання завершення навчального року, свята Останнього дзвоника, змісту навчання, терміни та екскурсійна програма навчальної практики, успіхи власних дітей з різних предметів, рекомендації щодо підвищення мотивації навчання. Батьки висловили подяку за можливість спілкування в Інтернет-режимі. Відмітили, що це дає змогу взяти участь усім охочим батькам. «Хочу отметить, что такой вид родительского собрания очень удобен - спасибо большое тем, кто внедрил такой способ проведения собраний!!!» (Хахалева Ю.В., мати учня 1-А класу)
22 трав. 2013

Сьогодні в школі відбулося свято "До побачення, Буквар" для 1-х класів

Фотозвіт можна переглянути в фотогалереї нашої школи
20 трав. 2013

Урочисте нагородження переможців та учасників Всеукраїнської гри "Кришталева сова"

Відбулось урочисте нагородження переможців та учасників Всеукраїнської гри "Кришталева сова". За підсумками конкурсу учні отримали грамоти та дипломи учасників.
9 трав. 2013

Вітаємо з Днем Перемоги!!!!

Ми знову прийдемо до вічного вогню, Рокам ніколи пам'яті не стерти Про тих, хто пережив страшну війну, І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
28 квіт. 2013

Команда ХСШ № 73 на Всеукраинском турнире историков