23 січ. 2014

Євроклубівці ХСШ № 73 візьмуть участь у заключному етапі обласного проекту «Розвиток волонтерства в Харківському регіоні»

23 січ. 2014

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2014 рік Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 73 Харківської міської ради Харківської області

17 січ. 2014

V Всеукраїнська гра „Соняшник"- 2014

4 березня 2014 року відбудеться V Всеукраїнська гра „Соняшник"- 2014 До участі у грі запрошуються учні 1-11 класів.
13 січ. 2014

Конкурс творів "Навіщо мені новий планшет" від Націонаьного проекту"В ідкрити світ" ще триває. Від ХСШ участь взяли Брюков Олександр, Близнюк Олена, Атаманенко Олександра. Очікуємо на результати.
13 січ. 2014

Новорічний КВК - 2013

24 груд. 2013

Учні 1-4 класів отримали новорічні подарунки та книжки "Чомусик и Томусик и великие открытия" від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

23 груд. 2013

команда ХСШ № 73 - учасниця регіонального етапу турніра "Фінансова грамотність"

22 груд. 2013

21 грудня 2013 року учні ХСШ № 73 були запрошені до НУА на святкування Французького Різдва. Ми мали змогу поринути у світ казковості та чарівності, згадати сімейні традиції, вірування наших предків, відчути атмосферу добрзичливості, тепла; перенестись у передріздвяну Францію! Суденти разом з Ануфрієвою Іриною Леонідівною, деканом, старшим викладачем, влаштовують традиційне свято, яке проходить у Камінній залі. Представники кожної групи готували невеличкі номери французькою мовою: інсценівки, пісні, читання віршів. Наприкінці свята пригощали різдвяним пирогом та обирали Королеву вечора. Багато випускників прийшли на сімейне свято за покликом серця та потребою душі. Лунали слова вдячності за прищеплені духовно-естетичні надбання!
22 груд. 2013

На базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73 20 грудня 2013 року відбувся семінар-практикум за темою «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-член

На базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73 20 грудня 2013 року за підтримки народного депутата України Ірини Горіної відбувся семінар-практикум за темою «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН» за участю представників Інституту обдарованої дитини НАПН України. Робота семінару розпочалася з презентації діяльності Національного центру «Мала академія наук України».
16 груд. 2013

Тиждень математики та інформатики

Тиждень математики та інформатики розпочався з 16 грудня. На учнів чекають цікаві вікторини, конкурси, математичний квест та qr-квест, вистава, пісенні змагання на математичні теми.