Нагородження переможців міських конкурсів

Районне свято вшанування переможців міських конкурсів в Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради 19.05.2017 року.
22 трав. 2017

3 місце у конкурсі флеш-мобів Міського фестивалю "Веселкою сплелися кольори"

Загальноміський фестиваль «Веселкою сплелися кольори», присвячений Дню української вишиванки, відбувся 18 травня в Індустріальному районі.
22 трав. 2017

Вітаємо! 2 місце на районному конкурсі волонтерських проектів!

Нагородження переможців районного конкурсу соціально-культурних та національно-патріотичних проектів «Харків – місто привабливе для дітей та молоді»
18 трав. 2017

18 травня день пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

В школі було проведено до дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відкриті уроки, круглі столи, конференції.
17 трав. 2017

Профорієнтаційна робота з юридичним університетом

17 трав. 2017

Вітаємо з І місцем Андрієвську Олену в конкурсі відеопроектів "Крок до успіху"

Вітаємо з І місцем Андрієвську Олену в конкурсі відеопроектів "Крок до успіху" Керівник Кондратьєва А.В.
17 трав. 2017

Вітаємо Білостоцького Іллю та Маврову Вікторію за ІІ місце соціальному проекті "Діти допомагають дітям" Координатор Таболіна Л.В.
17 трав. 2017

Вітаємо Лугового Артура, учня 8-В, класу у чемпіонаті України з гирьового спорту!

Вітаємо Лугового Артура, учня 8-В, класу у чемпіонаті Харківської обласі та у чемпіонаті України з гирьового спорту!
16 трав. 2017

Вітаємо Лугового Артура, учня 8-В, класу за перше місце у чемпіонаті Харківської обласі та у чемпіонаті України з гирьового спорту!

Вітаємо Лугового Артура, учня 8-В класу, за перше місце у чемпіонаті Харківської обласі та у чемпіонаті України з гирьового спорту!
15 трав. 2017

ХСШ №73 отримала подяку за підтримку - Година Землі

Хвиля Години Землі - всесвітного руху за майбутнє Планети - вже вдесяте прокотилася світом. Більше 3 тисяч пам'яток у 187 країнах світу, десятки тисяч компаній та організацій, а також мільйони людей у своїх домівках згасили вогні на підтримку кампанії.