13 квіт. 2016

Владислав Охріменко отримав Грамоту за участь у конкурсі дослідницьких робіт "Історія моєї сім'ї" для дітей та молоді в номінації "Фотографія на пам'ять" (0бласний організаційно-методичний центр куль

Наші вітання та побажання подальших успіхів!
11 квіт. 2016

Вітаємо !!!!

07.04 відбулися військово-спортивні змагання "Вогняний кордон", в яких брала участь команда нашої школи і зайняла ІІ місце. Посилання далі.
4 квіт. 2016

Вітаємо!

учасників збірної команди Фрунзенського району "Чайка", які прийняли участь у Х міському турнірі юних істориків.
1 квіт. 2016

Вітаємо!

Жальскіх Ніну Дмитрівну, вчителя російської мови та літератури, Купчик Олену за III місце (8-В) і Дрозд Анастасію (11-А) нагороджених заохочувальним дипломом VI Конкурсу знавців російської словесності, що проходив в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна 19 березня 2016 року
24 бер. 2016

Тиждень Географії.

Тиждень Географії. Учениці 9-Б класу розповіли учням молодшої школи цікаві факти, а саме: • Рожеве озеро в Австралії; • Сміттєвий острів; А також інші цікаві факти зі світу географії. Крім цього, була проведена цікава вікторина: учні виходили до глобусу і відповідали на питання про географічне положення деяких країн. Проводили - Куценко Олена і Мірзоєва Лолла. Крім вище перерахованого, Пенська Катерина презентувала свою роботу МАН.
15 бер. 2016

З 21 березня протягом тижня в школі проходить Тиждень грошей.

Учні школи мали можливість підготувати різноманітні проекти про гроші, дізнатися багато цікавого про історію виникнення грошей.
12 бер. 2016

Батьківські збори для майбутніх першокласників відбудуться 14.04.2016 року

в актовій залі школи
9 бер. 2016

З 9 по 11 березня в школі проходять Шевченківські дні.

ПЛАН заходів з нагоди річниці народження Тараса Шевченка та тижня української мови та літератури
4 бер. 2016

Зі святом весни!

Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло У березні вітер несе хай надію І щастя, і радість, і тільки добро!
26 лют. 2016

Вітаємо команду закладу: Єлецького Микиту (10-А), Кліменко Віолетту (9-Б), Печеніна Максима (11-А), Позняк Єлизавету (10-А), Мамедову Ріну (10-А)

з І місцем у районному турнірі юних істориків!