13 черв. 2018

Екскурсія до відділу поліції

11 черв. 2018

Діти на екскурсії до кінотеатру

8 черв. 2018

Діти в таборі розважаються

4 черв. 2018

Майстер класи в літньому таборі

Майстер класи в літньому таборі відпочинку Go camp
1 черв. 2018

День захисту дітей в таборі Go camp

31 трав. 2018

Майстер класи в літньому таборі відпочинку Go camp

29 трав. 2018

Відкриття дитячого табору відпочинку Go camp

25 трав. 2018

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ХСШ 73, останнім він був для наших одинадцятикласників!

24 трав. 2018

Депутат В. Хомутинніка привітав дітей з закінченням навчального року, та вручив подарунки учням які прийняли участь в конкурсі малюнків " Місто моєї мрії"

21 трав. 2018

Таболіна Л.В. була запрошена на прийом до заступника Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Лобойченка Костянтина Анатолійовича до міськради.