23 квіт. 2018

Вітаємо з ІІІ місцем на всеукраїнському конкурсі нашу команду "Юних журналістів"

20 квіт. 2018

20 квітня і школі проходить захід цивільного захисту

20 квітня і школі проходить захід цивільного захисту, учні 5- 7 класів проходять квест на тему "Цивільний захист"
16 квіт. 2018

15 квітня на базі НБУ ім. Ярослава Мудрого відбувся V Дебатний турнір "Харківська шкільна дебатна ліга", у якому взяли участь 48 найактивніших команд школярів старших класів з 9 районів міста. Турнір відбувся за сприяння Всеукраїнської федерації дебатів України у співпраці з Харківською міською організацією учнівського самоврядування. Команда учнів 9-го класу у складі Чеботарьова Олександра і Лактіонової Діани стала учасницею турніру, а збірна команда 11-го класу у складі Клименко Віолетти (ХСШ 73) і Татаренка Дмитра (гімназія 14) вийшла в фінал, здобувши медалі та кубок переможців!!!
13 квіт. 2018

12квітня учні 10 класу відвідали виставку"Освіта Слобожанщини"

13 квіт. 2018

13 квітня до ХСШ 73 на зустріч зі школярами 6,8,9-х класів завітали активісти Національного Корпусу, бійці роти спецпризначення, воїни АТО в рамках програми національно-патріотичного виховання молоді та юнацтва.
10 квіт. 2018

З 10 квітня розпочалася неділя музики

6 квіт. 2018

Навчажмося з Google

З 2 квітня по 5 квітня пройшли курси Навчажмося з Google
2 квіт. 2018

Єдиний урок правил поведінки при черезвичайних ситуацій

31 бер. 2018

(Не)конференція Mini-EdCamp в Одеському НВК № 13 – незабутній, насичений, корисний, змістовний та найцікавіший канікулярний день! Він був сповнений усмішками і дебатами, іграми і диспутами, веселими і серйозними темами, просторими коридорами школи та аудиторіями з великою кількістю колег, що прагнули потрапити на певні локації!
28 бер. 2018

Ми навчаємося! Курси для вчителів 1 класів