26 жовт. 2017

І знову "суботник"!

17 жовт. 2017

Шановні батьки ! Доводимо до Вашого відома, що в місті Харкові діє Міська батьківська рада - дорадчий орган при Департаменті освіти Харківської міської ради. Основний принцип діяльності Ради - партнерство. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!
13 жовт. 2017

Сьогодні були проведені уроки мужності за темою "Відповідь нескореного народу" присвячені Дню козацтва та Дню захисника Вітчизни

12 жовт. 2017

10 жовтня відбувся Форум «Бізнес-Молодь: ефект Wow від співпраці» у Харкові в рамках ініціативи «Українського Пакту заради молоді-2020». Метою Форуму є налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю, обмін знаннями та досвідом про кар’єру від компаній до молоді.
10 жовт. 2017

Вітаємо ученицю 11-А классу, яка стала лауріатом районного фестивалю ораторського мистецтва!

10 жовт. 2017

Вітаємо команду учнів ХСШ №73, яка посіла ІІІ місце в районному турнірі юних правознавців!

6 жовт. 2017

4 жовтня 2017 року на базі ЦДЮТ № 6 відбулася звітно-виборча конференція районної Асоціації ДЮГО "ТЕМП" Немишлянського району.

1 жовт. 2017

28 вересня 2017 року куратор шкільного Євроклубу Таболіна Людмила Вікторівна взяла участь у роботі освітнього семінару (конференц-зал «Київ» готелю «Premier Palace Kharkov»).

1 жовт. 2017

Учні ХСШ №73 привітали вчителів флешмобом.

29 вер. 2017

Вітаємо всіх вчителів з професійним святом!