День Перемоги

«Ми низько вклоняємось Вам!»

Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною за­платив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Вже стало традицією у ХСШ № 73 запрошувати ветеранів на шкільне свято. Розпочався день лінійками  пам’яті з нагоди відзначення Великої Перемоги. Уроки мужності, на які запрошено ветеранів, пройшли у кожному класі (1-11 класи): «Через роки проросте пам’ять». У рекреаціях, бібліотеці та шкільних кімнатах влаштовано тематичні виставки книг з військово-патріотичного виховання.

Учні 9-11 класів дивились фільм «Звичайний фашизм» та обговорювали його.

Учні 3-8 класів підготували виставку малюнків «Світ без війни».

Ветеранів, які не змогли прийти до школи, активісти ШЄК привітали вдома.

В актовій залі відбулась літературно-музична композиція «Ми низько вклоняємось Вам!», по закінченні якої зал разом з ветераними виконував пісні воєнних років. Ведучим вдалось створити душевну атмосферу в залі, пройняту духом патриотизму.

Закінчився день традиційною польовою кашею!

Все далі і далі відходять грізні роки війни, але ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто, не задумуючись, віддав своє життя в ім'я Свободи. У наших серцях ніколи не згасне пам'ять про людей близьких і зовсім невідомих - тих, хто боронив свій отчий край. Схилімо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.