Рік створення закладу - 1982 рік

Михайленко Тетяна Василівна очолює школу з 1999 року, менеджер-організатор освіти, науковий кореспондент інституту педагогіки АПН України, учасник Україно-голландського проекту з освітнього менеджменту UDEM (2001-2002 р.), автор модулю навчального посібника “Освітній менеджмент”, учасник проектів Міжнародного фонду Відродження “Лідери освіти ХХІ століття” (1994-1995 р.), “Європейські студії в школах України” (2006 р.)

Структура школи:

Учнів – 821, класів – 30; мова навчання - російська

Структура школи:

- середня загальноосвітня спеціалізована школа: з музично-естетичними класами (1-9 класи); з класами поглибленого вивчення іноземних мов (1-11 класи) – англійської, другої мови –  французької; з класами поглибленого вивчення інформатики (8-11 класи);

-  музична школа (в структурі має відділи: фортепіано, баяну, акордеону, скрипки, гітари, духових інструментів, музично-естетичний, хоровий).

У закладі працює 26 вчителів вищої категорії, 9 вчителів-методистів,  6 старших учителів,  7 нагороджені Грамотою Міністерства освіти і науки України,  1 учитель нагороджений нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

Інновації. Проводиться експериментально-дослідна робота з управління людськими ресурсами в умовах функціонування і розвитку ССШ, з використання комп’ютерних комунікаційно-інформаційних технологій в управлінні закладом освіти, працює Громадсько активна школа, Школа сприяння здоров’ю.

Громадянська освіта, дитяча громадська організація. З 1999 року працює дитяче об`єднання - Центр прав дитини. У 2001 році створено кабінет Прав дитини.

З 2005 року діє дитяча громадська організація “Шкільний Євроклуб”, в якій працюють клуби та центри: Шкільне наукове товариство, інтелект-клуб “Дебати”, політклуб, прес-центр, центр комп’ютерних комунікацій, команда волонтерів, лабораторія соціологічних досліджень, консультативний пункт “Шкільний адвокат”, клуб “Лінгва”, тренінг-центр, спортивно-оздоровчий центр, екоцентр, авторська студія образотворчого мистецтва, центр краєзнавства, туризму та любителів природи, центр милосердя, музей історії закладу, народознавства, літературна кав’ярня “Пегас”, шкільний хор, духовий оркестр, колектив спортивного бального танцю “Парадиз”, ансамбль народного танцю, шкільна футбольна команда. У закладі традиційно святкуються Всесвітній День толерантності, День Європи, День Землі, тижні Європейських студій.

Серед найбільш вагомих справ – участь у різних міжнародних програмах: «Україна-Нідерланди. Освіта і менеджмент», Програмі розвитку ООН «Створення безпечного середовища для молоді України», в проекті Міжнародного фонду Відродження, «Європейські студії в школах України», в проектах асоційованих шкіл ЮНЕСКО, участь у V та VІ Всеукраїнських конкурсах “Права людини: знання, ставлення, захист”, участь у Всеукраїнському конкурсі з викорінення незаконних форм дитячої праці. Розроблено та реалізовано проекти “Твої права в твоїй школі”, “Рівний - рівному про права дитини”, “Зміцнимо здоров`я дітей”, “Ні!”- дитячій експлуатації”. Постійна участь у зльоті інструкторів-підлітків волонтерської  програми “Рівний-рівному про права дитини” .

Досягнення: Проекти Шкільного Євроклубу стали переможцями Всеукраїнської суспільної акції школярів“Громадянин – 2009, 2010” та були представлені у Верховній Раді України. Шкільний Євроклуб  «Бджілка» вдруге став переможцем Міського конкурсу волонтерів у номінації «Краща волонтерська команда», взяв участь у реалізації проекту "Досвід Чеської Республіки з трансформації та членства у  ЄС та НАТО"(2009), взяв участь у німецько-російсько-українському проекті "Друг та ворог у ЗМІ: ставлення до емігрантів "(м. Санкт-Петербург, 2009), в україно-польському проекті з обміну молоддю "Вивчаємо Європу разом" (м. Закопане, Польща, 2011).

Заклад став Почесним Лауреатом Третьої виставки–презентації Освіта України “Інноваційні технології навчання” та нагороджений Дипломом за розробку і впровадження інноваційних технологій навчання.