ШЄК № 73 "Бджілка"

Молодіжна громадська організація „Шкільний Євроклуб”-

громадська організація, що об’єднує дітей, підлітків і дорослих, є добровільною  неполітичною молодіжною організацією, що створена з метою

сприяти процесам європейської інтеграції України та інформування дітей і молоді про Європейський Союз, його структуру та процеси, які відбуваються в ньому.

Створена 16 листопада 2005 року

З 2015 н.р  шкільним  Євроклубом керує вчитель української мови
Таболіна Л.В

Актив ШЄК "Бджілка"

Президент шкільного євроклубу "Бджілка"

Білостоцький Ілля , учень 11-А класу

Шкільний євроклуб – це форма співпраці вчителів та учнів, яка охоплює різноманітні сфери, займаючись вивченням Європи, європейської інтеграції, історії, географії, культури, мистецтва, науки. Європейські клуби поширюють дану інформацію серед установ і організацій, а також членів клубу, учнів шкіл, знайомих, мешканців міста чи регіону. У клубах молодь вчиться активності, толерантності, шани і зацікавленості іншими народами. Отримана інформація, набуті знання та досвід допоможуть у навчанні як у школі, так і у вищих навчальних закладах, а в майбутньому – у виборі потрібної професії.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КЛУБУ
  • сприяння вихованню свідомих громадян України із розумінням європейських та загальнолюдських цінностей;

• здійснення заходів що допомагатимуть зміцненню миру і дружби між народами;

• здобуття і поширення інформації про культуру, історію та традиції європейських народів, поширення європейського духу серед молоді.

8 червня 2018 року Євроклуби шкіл міста Харкова взяли участь у Євроквесті у парку ім. Горького.

Квест проходив в рамках проекту "ЄвроСтарт: Разом діємо" за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту, організаторами якого стали Євроклуб "U can" школи 160 та Євроклуб ХСШ 73 "Бджілка" у партнерстві з гуртком "Європейський клуб" КЗ "Харківський обласний палац дитячої та юнацької діяльності", громадською організацією Link.kh.

У квесті взяли участь близько 50 учнів 5-7 класів з таких шкіл, як: КЗ "ХНВК №24", ХСШ №73, ХЗОШ №160, ХЗОШ №91, ХЗОШ №10.

Команда переможців виграла безкоштовний урок їзди на конях.

Крім того, усі учасники отримали в подарунок унікальну євроінтеграційну гру для підлітків "ЄС: Разом будуємо", а також сувенірні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні.

У такому форматі підлітки Харкова знайомляться з історією та діяльністю Європейського Союзу.

Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting

Захід присвячений Дню Європи зібрав євроклубівців шкіл №160 та №73. Учні спілкувались та ознайомились з відомостями про ЄС.

Старші члени євроклубу Ucan підготували презентацію для школярів школи №160 та №73.

Всі разом зібрались для спілкування та святкування Дня Європи. Учениця 6-Б класу школи №73 Гудкова Анастасія зіграла гімн Євросоюзу. Була підготована обома євроклубами виставка малюнків про Європу. Фліпчарт був готовий для запису асоціацій про Європу та був заповнений.

Piccy.info - Free Image Hosting

16-20.11.2015р. акція "Україна починається з мене!"

06.10.2015 члени Евроклубу "Бджілка" відвідали ОАО "Турбоатом", зустрілися з працівниками та прийняли участь у засіданні Круглого столу "Місце України в світовій енергетиці"

У грудні традиційно проведиться місячник «Молодь проти наркоманії та СНІДу».