Типові завдання

Шановні батьки!

Ви можете познайомитися з нормативними документами, що регламентують порядок прийому дітей до 1 класу:

- Закон України «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» щодо запобігання дискримінації при вступі до початкової школи;

- наказ Міністерства освіти і науки України від 07 квітня 2005 року № 204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів»;

- Інструкція про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів);

- інструктивно-методичний лист Міністерства освіти і науки України від 14.02.2015 № 1/9-71 «Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу».

Документи розміщено ТУТ.

Також до Вашої уваги інформаційні матеріали з питань готовності дітей до школи, програмових вимог до рівня знань та умінь дітей на момент завершення перебування дітей у дошкільному навчальному закладі.

Підбірку матеріалів для вас підготували: Капустіна Н.О., методист Центру громадянського виховання; Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти; Разводова Т.О., методист Центру практичної психології і соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія непевної освіти». Детальніше читайте ТУТ.