20 квітня і школі проходить захід цивільного захисту12квітня учні 10 класу відвідали виставку"Освіта Слобожанщини"13 квітня до ХСШ 73 на зустріч зі школярами 6,8,9-х класів завітали активісти Національного Корпусу, бійці роти спецпризначення, воїни АТО в рамках програми національно-патріотичного виховання молоді З 10 квітня розпочалася неділя музикиНавчажмося з Google

Yesimages.png

20 квіт. 2018
20 квітня і школі проходить захід цивільного захисту
20 квітня і школі проходить захід цивільного захисту, учні 5- 7 класів проходять квест на тему "Цивільний захист"
16 квіт. 2018
15 квітня на базі НБУ ім. Ярослава Мудрого відбувся V Дебатний турнір "Харківська шкільна дебатна ліга", у якому взяли участь 48 найактивніших команд школярів старших класів з 9 районів міста. Турнір відбувся за сприяння Всеукраїнської федерації дебатів України у співпраці з Харківською міською організацією учнівського самоврядування. Команда учнів 9-го класу у складі Чеботарьова Олександра і Лактіонової Діани стала учасницею турніру, а збірна команда 11-го класу у складі Клименко Віолетти (ХСШ 73) і Татаренка Дмитра (гімназія 14) вийшла в фінал, здобувши медалі та кубок переможців!!!
13 квіт. 2018
12квітня учні 10 класу відвідали виставку"Освіта Слобожанщини"
13 квіт. 2018
13 квітня до ХСШ 73 на зустріч зі школярами 6,8,9-х класів завітали активісти Національного Корпусу, бійці роти спецпризначення, воїни АТО в рамках програми національно-патріотичного виховання молоді та юнацтва.
10 квіт. 2018
З 10 квітня розпочалася неділя музики
6 квіт. 2018
Навчажмося з Google