Мухоян Ганна Сергіївна

Освіта – вища

Фах за дипломом – практичний психолог

Основні завдання психологічної служби ХЛ № 73:
оптимізація освітньої  діяльності за допомогою соціально-психологічного супроводу уроку, подальша психологізація  діяльності закладу, впровадження психологічної культури всіх учасників освітнього процесу.
виконання моніторингових досліджень та запровадження їх результатів для покращення якості освіти.
визначення рівня шкільної зрілості та адаптації до школи учнів перших класів;
вивчення рівню адаптації п’ятикласників у середньому ланцюзі;
вивчення особистісних рис старшокласників;
вивчення професійної спрямованості учнів 9 класів;
визначення рівню мотивації учнів 4-х класів;
надання рекомендацій за результатами діагностування вчителям, класним керівникам та батькам та перевірка результатів виконання цих рекомендацій.
Психологічний супровід підвищення  мотивації навчання, формування в учнях компетенцій, які необхідні для подальшого життя та професійної діяльності.
проведення моніторингових досліджень серед учнів;
проведення групових консультацій за результатами досліджень життєвих цінностей учнів.
Психологічних супровід підвищення професійної відповідальності та компетентності вчителя.
проведення індивідуальних консультацій з вчителями;
участь у педрадах за темами закладу.

Людина лише чогось досягає там, де вона сама вірить у свої сили.

Л.Фейєрбах

images.png Yes