Благодійні внески

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ВИНОСИМО ВАМ ВЕЛИКУ ПОДЯКУ ЗА ДОПОМОГУ В РЕМОНТІ  школи ТА БЛАГОУСТРОЮ іі ТЕРИТОРІЇ!

Для батьків та представників громадськості, які бажають надати благодійну та

спонсорську допомогу, повідомляємо номер спецрахунку навчального закладу :

МФО банка 851011
Код  ЄДРПОУ 23334979
Розрахунковий рахунок 35422301033287
З позначкою для  «ХЗОШ №73»
Адреса навчального закладу

вул. Корчагінців, 24.

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Україні від 15.04.2011 №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань на сайті  закладу створено цю рубрику, яка буде інформувати громадськість про використання благодійної та спонсорської допомоги ХСШ №73.

Вимоги щодо організації благодійної діяльності на користьь

Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73!

1.      Благодійні внески на розвиток закладу мають надходити тільки на добровільній основі. Ніхто не має права примушувати батьків учнів здавати будь-які кошти для школи чи для класу.

2.       В Україні безоплатна освіти. Благодійна діяльність батьків учнів не має жодного відношення до якості навчально-виховного процесу, чи оцінок учнів. Якщо комусь відомі факти впливу фінансових питань на успішність учнів, просимо Вас повідомити про це директору закладу Михайленко Тетяні Василівні за телефоном +380684013238. Дискримінація учнів за будь-якою ознакою в нашому закладі не припустима. Працівники, які порушують цю вимогу, негайно будуть притягнуті до відповідальності.

3.      Кошти можуть надходити на рахунок закладу або до піклувальної ради. Рахунок закладу для благодійних надходжень:

МФО банка 851011

Код ЄДРПОУ 23334979

Розрахунковий рахунок 35422301033287

З позначкою для «ХСШ №73»

Адреса навчального закладу

вул. Амосова, 24.

4.      Питання щодо спрямування і витрачання цих коштів вирішує піклувальна рада, яка складає акти і звіти про надходження і використання благодійних внесків від батьків учнів і передає матеріальні цінності та послуги закладу на підставі письмової заяви членів піклувальної ради. У будь-який час батьки учнів мають право переглянути документи піклувальної ради і школи щодо надходження, використання і оприбуткування добровільної благодійної допомоги та подати свої зауваження й пропозиції.

5.      Звіт про надходження і використання благодійної допомоги, що надходить від батьків наших учнів, надається систематично на всіх загальношкільних батьківських зборах, на всіх засіданнях батьківського комітету, щомісячні звіти розміщені в розділі благодійні внески на сайті нашого закладу - http://school73.klasna.com

6.      За ЗакономУкраїни «Про благодійну діяльність та благодійні організації» педагогічні працівники навчального закладу не мають права безпосередньо збирати кошти. Просимо не здавати кошти класним керівникам чи іншим учителям закладу.

З повагою,

директор ХСШ № 73                                                 Т.В. Михайленко