Установча конференція МАН для вчителів ХСШ №73 за участю методистів КЗ "Харківської обласної Малої академії наук"Зустріч 10 та 11 класів з представниками STUDEX. Інтерактивна лекція на англійскій мові.День Толерантності в школі!!З 13 по 17 листопада в школі проходить неділя іноземних мов.Учні школи проходять всеукраїнськи онкурс з інформатики БОБЕР

23 лист. 2017
22 лист. 2017
16 лист. 2017
День Толерантності в школі!!
День Толерантності в школі!! 16 листопада кожного школярі відмічають День Толерантності та день народження шкільного Євроклубу "Бджілка". Сьогодні наші першокласники вперше приєдналися до Євроклубу.
14 лист. 2017
З 13 по 17 листопада в школі проходить неділя іноземних мов.
14 лист. 2017
Учні школи проходять всеукраїнськи онкурс з інформатики БОБЕР
10 лист. 2017
Учні школи відвідали виставку "Освіта слобожанщини"