Ми завжди раді Вам на нашому сайті

viber-2023-11-02-15-15-33-800

Screenshot-175

Про порядок проведення НМТПривітання з днем вчителяНМТ-2024: до чого готуватисяРекомендації МОН щодо організації освітнього процесуДень Знань!

14 лют. 2024
Про порядок проведення НМТ
Набув чинності Порядок проведення національного мультипредметного тесту.
1 жовт. 2023
Привітання з днем вчителя
Вітаємо наших найкращих та найдобріших вчителів з професійним святом! Хай вам ніколи не вривається терпець, а учні не змушують зайвий раз дратуватись! Хай у році буде чимало сонячних днів, які надихатимуть та приноситимуть радість! Бажаємо вам здоров'я, наснаги, запалу до роботи та невичерпної любові, яку ви щодня даруєте дітям!
29 вер. 2023
НМТ-2024: до чого готуватися
За даними УЦОЯО у 2024 році НМТ буде включати чотири навчальних предмети, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.