Масляна!! Як зустрічають масляну учні ХСШ№ 73.День Валентина в школіВітаємо команду юних журналістів з перемогою!7 лютого всесвітній день безпечного інтернету!6 лютого в нашій школі пройшов районний семінар для вчителів мистецтва

15 лют. 2018
Масляна!! Як зустрічають масляну учні ХСШ№ 73.
Масляна!! Вітаємо всіх з масляною!
14 лют. 2018
День Валентина в школі
9 лют. 2018
Вітаємо команду юних журналістів з перемогою!
Вітаємо команду юних журналістів з перемогою! Команда у складі: Клименко Віолетти (11 - А), Рядинської Валерії (10-А), Близнюк Олени (10-А) , Близнюк Тетяни (10-А), Істоміної Анастасії (10-А) - посіла І місце на районному етапі Турніру юних журналістів ! Попереду міський етап. Журналісти - особливий народ, Увесь час прагнуть пробитися вперед, Аби першими все знати І статті всі написати.
7 лют. 2018
7 лютого всесвітній день безпечного інтернету!
6 лют. 2018
6 лютого в нашій школі пройшов районний семінар для вчителів мистецтва
1 лют. 2018
Вітаємо Лобанову Дарину В'ячеславівну, ученицю 6-Б класу ХСШ № 73 яка стала стипендіатом Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу" (2017-2018 н.р.)
Вітаємо Лобанову Дарину В'ячеславівну, ученицю 6-Б класу ХСШ № 73, яка стала стипендіатом Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу" (2017-2018 н.р.) та отримала відповідний Сертифікат за підписом Харківського міського голови Г.А. Кернеса.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"