Святкування на мікрорайоніСьогодні учні школи вітали ветеранів великої вітчизняної війни з наступаючим святом!Лекція на тему "Булінг" для учнів 6 класів. Лекцію проводила старший лейтенант полиції Горбенко К.В.25 квітня пройшли батьківські збори батьків учнів 5-11 класів з запрошеним співробітника поліції Горбенко К.В.24 квітня пройшли батьківські збори для батьків учнів молодших класів

Yesimages.png

10 трав. 2018
Прийом докуменів до перших класів з 10 травня по 31 травня 2018
Прийом докуменів до перших класів з 10 травня по 31 травня 2018 року. При подачі документи: заява батьків, копія свідотства про народження дитини, копії паспортів батьків з місцем реєстрації, медична форма 086-1/0
8 трав. 2018
Святкування на мікрорайоні
5 трав. 2018
Сьогодні учні школи вітали ветеранів великої вітчизняної війни з наступаючим святом! Дякуємо вам, низький уклін!
2 трав. 2018
25 квіт. 2018
24 квіт. 2018
24 квітня пройшли батьківські збори для батьків учнів молодших класів