Учні перших класів відвідали виставу в ЦДЮТ "Голубая стрела"15 лютого 2018 року активісти шкільного Євроклубу ХСШ 73 були запрошені на неформальну зустріч до заступника Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Лобойченка Костянтина АнатоліІнспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області провели лекцію для учнів школи на тему "Протидія вживання наркотиків у підлітків"Масляна на головній площі Харкова!Масляна!! Як зустрічають масляну учні ХСШ№ 73.

22 лют. 2018
Учні перших класів відвідали виставу в ЦДЮТ "Голубая стрела"
Учні перших класів відвідали виставу в ЦДЮТ "Голубая стрела" Дітям дуже сподобалась вистава, після вистави вони поспілкувалися з юними артистами.
21 лют. 2018
15 лютого 2018 року активісти шкільного Євроклубу ХСШ 73 були запрошені на неформальну зустріч до заступника Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Лобойченка Костянтина Анатолійовича. Учні обговорили перспективи та шляхи розвитку суспільства, права та обов'язки молоді, актуальні питання молодіжної політики.
20 лют. 2018
19 лют. 2018
Масляна на головній площі Харкова!
15 лют. 2018
Масляна!! Як зустрічають масляну учні ХСШ№ 73.
Масляна!! Вітаємо всіх з масляною!
14 лют. 2018
День Валентина в школі

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"