Сьогодні до молодших  учнів нашої школи завітав Святий Миколай, який привітав дітей з цим чудовим святом.13 грудня 2018 р. "Юнацький Корпус Харків" провів Урок безпеки  для учнів 7-Б, 8-Б, 10-А класів ХСШ № 73, у рамках якого підлітки мали змогу дізнатися про вміст "екстреної валізки".13 грудня відбувся концерт джазової музики. Вітаємо всіх учасників. 11-12 грудня пройшли батьківські збори з представником поліції Мамоненко М. С.5 грудня для учнів 11 класу  був проведений урок ЗНО.

Yesimages.png

19 груд. 2018
Сьогодні до молодших учнів нашої школи завітав Святий Миколай, який привітав дітей з цим чудовим святом.
17 груд. 2018
13 грудня 2018 р. "Юнацький Корпус Харків" провів Урок безпеки для учнів 7-Б, 8-Б, 10-А класів ХСШ № 73, у рамках якого підлітки мали змогу дізнатися про вміст "екстреної валізки".
14 груд. 2018
13 грудня відбувся концерт джазової музики. Вітаємо всіх учасників.
12 груд. 2018
11-12 грудня пройшли батьківські збори з представником поліції Мамоненко М. С.
6 груд. 2018
5 грудня для учнів 11 класу був проведений урок ЗНО.
5 грудня для учнів 11 класу був проведений урок ЗНО. Учні виконали всі практичні завдання.
5 груд. 2018
Учнівське самоврядування нашої школи нагороджено Дипломом за підписом Директора Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольги Іванівни!