31 жовт. 2016
Вітаємо переможців районного етапу міського конкурсу творчіх робіт вільного жанру "Присвята рідному місту": Анпілогову Анастасію (11-А) (кервник Кондратьєва А.В.), Катвалян Володимира (8-А) та Полуектову Дар'ю (керівник Таболіна Л.В.)

Н а к а з

20.10.2016                                                                                                                № 284

Про підсумки проведення районного етапу

міського конкурсу творчих робіт

вільного жанру «Присвята рідному місту»

у 2016 році серед учнів 8-11-х класів

загальноосвітніх навчальних закладів

Немишлянського району

На виконання наказів Департаменту освіти Харківської міської ради від 01.09.2016 № 225 «Про проведення міського конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів», управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради від 12.09.2016 № 234 «Про проведення районного етапу міського конкурсу творчих робіт вільного жанру «Присвята рідному місту» у 2016 році серед учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Немишлянського району», основних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2017 роки, з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, підвищення інтересу учнівської молоді до стратегічного розвитку міста, вивчення духовних і культурологічних цінностей Харкова, виховання в учнів активної громадянської позиції, виявлення та підтримки лінгвістично обдарованої молоді були підведені підсумки конкурсу та виявлені переможці.

У конкурсі взяли участь 40 учнів навчальних закладів району. Не взяли участь у конкурсі  учні ЗНЗ № 32, 61, 63, 145, 160, ХП НВК «Вересень»,           ХП НВК «Гармонія».

Аналіз участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у конкурсі

ЗНЗ

Номінація «Мій Харків-мої крила (відеоробота)

Номінація «Харків – місто моє» (вірші-присвята

Номінація «Харків – місто щастя і добра» (есе)

Рекомендовано до участі у міському етапі конкурсу

«Вересень»

«Гармонія

ЦДЮТ

-

Слід  відзначити, що творчі роботи ЗНЗ № 11(1 робота в номінації «Мій Харків – мої крила» (відеоробота), № 14 (2 роботи в номінаціях «Харків – місто моє» (вірші-присвята), «Харків – місто щастя і добра» (есе), № 21 (1 робота в номінації «Харків – місто моє» (вірші – присвята), № 24 (3 роботи в номінаціях «Мій Харків – мої крила» (відеоробота), «Харків – місто моє» (вірші – присвята), «Харків – місто щастя і добра» (есе), № 38 (1 робота в номінації «Мій Харків – мої крила» (відеоробота), № 49 (1 робота в номінації «Харків – місто щастя і добра» (есе), № 73 (3 роботи в номінаціях «Мій Харків – мої крила» (відеоробота), «Харків – місто моє» (вірші – присвята), «Харків – місто щастя і добра» (есе) оформлені  змістовно у відповідності до вимог. Роботи переможців І (районного) етапу конкурсу було надано до НМПЦ Департаменту освіти Харківської міської ради. Журі конкурсу, враховуючи загальний зміст, естетичне оформлення, змістовність та повноту розкриття теми, визначило переможців конкурсу.

На підставі рішення журі конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визначити переможцями  І (районного) етапу конкурсу творчих робіт вільного жанру за номінаціями відповідно до умов конкурсу:

номінація «Мій Харків - мої крила» (відеоробота):

- Мігунова Павла Дмитровича, Таран Аліну Андріївну, учнів 10-А класу            КЗ «ХНВК № 24»;

- Галіченко Алісу Вадимівну, ученицю 11-А класу КЗ «ХСШ № 11»;

- Антілогову Анастасію Романівну, ученицю 11-А класу ХСШ № 73;

- Бутко Вікторію Вікторівну, ученицю 10-А класу ХЗОШ № 38.

Номінація «Харків – місто моє» (вірші-присвята):

- Кисельову Катерину Олександрівну, ученицю 8-А класу КЗ «ХНВК № 21»;

- Гуртову Марію Олександрівну, ученицю 8-Г класу ХГ № 14;

- Климовську Маргариту Євгенівну, ученицю 9-Б класу КЗ «ХНВК № 24»;

- Катваляна Володимира Артемовича, учня 8-А класу ХСШ № 73.

Номінація «Харків – місто щастя і добра» (есе):

- Тарасенко Наталію Олександрівну, ученицю 11-А класу ХГ № 14;

- Домнічеву Лілію Олександрівну, ученицю 11-А класу КЗ «ХНВК № 24»;

- Семикрас Данила Олексійовича, учня КЗ «ХЗОШ № 49»;

- Полуектову Дар’ю Володимирівну, ученицю 9-В класу ХСШ № 73.

2. Оголосити подяку за якісну підготовку учасників конкурсу вчителям навчальних закладів:

Гармашовій Інні Валеріївні, вчителю української мови та літератури КЗ «ХНВК         № 24»;

Мазаловій Алісі Ігорівні, вчителю російської мови та літератури КЗ «ХСШ      № 11»;

Кондратьєвій Антоніні Вікторівні, вчителю інформатики ХСШ № 73;

Бражко Надії Віталіївні, вчителю української мови та літератури ХЗОШ  № 38;

Єгоровій Аллі Миколаївні, вчителю української мови та літератури КЗ «ХНВК № 21»;

Приходько Тетяні Тарасівні, вчителю української мови та літератури ХГ № 14;

Федюніній Анжелі Миколаївні, вчителю української мови та літератури КЗ «ХНВК № 24»;

Таболіній Людмилі Вікторівні, вчителю української мови та літератури ХСШ  № 73;

П’ятенко Олені Володимирівні, вчителю української мови та літератури ХГ     № 14;

Радченко Юлії Вікторівні, вчителю української мови та літератури КЗ «ХНВК № 24»;

Нестеренко Світлані Анатоліївні, вчителю української мови та літератури КЗ «ХЗОШ № 49».

3. Методисту методичного центру управління освіти Бончковській С.В. направити роботи переможців районного етапу конкурсу на розгляд журі

ІІ (міського) етапу конкурсу.

4. Завідувачу ЛКТО Нєстєрову Д.Є. розмістити цей наказ на сайті управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача методичного центру управління освіти Шелкову Л.М..

Начальник  управління освіти                                                                      С.І.Логачова