Міжнародна олімпіада

31 жовт. 2016
Міжнародній дистанційній олімпіаді «Наланда 2016», яка буде проходити з 18 жовтня по 30 листопада 2016 року!

з шести предметів: українська мова, англійська мова, російська мова, математика, біологія, інформатика.

Запрошуємо учнів та вчителів узяти участь у престижній Міжнародній дистанційній олімпіаді «Наланда 2016», яка буде проходити з 18 жовтня по 30 листопада 2016 року!

В олімпіаді можуть узяти участь учні  з 2-го по 11-й клас.

Доступ до вибору предметів олімпіади буде надано в «Особистому кабінеті» на наступний день після оплати участі. Завдання виконуються онлайн.

За домовленістю між учителем та учнем, виконання завдань олімпіади може бути організовано у шкільному комп'ютерному класі; учні також можуть самостійно виконувати завдання вдома в зручний для них час.

Учням надається 40 хвилин на виконання 25 завдань. Через 40 хвилин система автоматично покаже кількість правильних відповідей у відсотках.

Учасники виконують завдання самостійно. Не дозволяється списування робіт один в одного, а також використання пошукових систем інтернету та мобільного телефону. Під час конкурсу при потребі можна користуватися чернеткою, засобами для писання та калькулятором.

Імена переможців олімпіади будуть опубліковані на сайті.

Вартість участі у половині олімпіади (3 предмети) - 60 грн, в усій олімпіаді (6 предметів) - 120 грн.