8 лист. 2019

Проведено конкурс Філолог-ерудит

8 лист. 2019

Сьогодні всі учні школи пишуть Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови!

7 лист. 2019

Сьогодні пройшла лекція в 2-Г класі з ювінальною поліцією з теми " Правила поведінки на вулицях"

7 лист. 2019

Завтра пройде XIX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

5 лист. 2019

Найбільший урок доброти - другий рік поспіль!! Вітаємо!

4 лист. 2019

Заступник директора відвідала Всеукраїнський інструкторсько-методичний семінар " Кузня захисників України" - 8

25 жовт. 2019

Свято осені 2Б клас 'Батьки та діти!'