Благодійні внески

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ВИНОСИМО ВАМ ВЕЛИКУ ПОДЯКУ ЗА ДОПОМОГУ В РЕМОНТІ  ШКОЛИ ТА БЛАГОУСТРОЮ Ії ТЕРИТОРІЇ!

Для батьків та представників громадськості, які бажають надати благодійну та
спонсорську допомогу, повідомляємо номер спецрахунку навчального закладу :

МФО банка 851011
Код  ЄДРПОУ 23334979
Розрахунковий рахунок UA428203142221002301033287
З позначкою для  «ХЛ №73»
Адреса навчального закладу

вул.Амосова, 24.

НА ВИКОНАННЯ ЛИСТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНІ ВІД 15.04.2011 №1/9-289 «ЩОДО ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ТА СПОНСОРСЬКИХ ВНЕСКІВ», З МЕТОЮ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ СТОСОВНО ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕРТВУВАНЬ НА САЙТІ  ЗАКЛАДУ СТВОРЕНО ЦЮ РУБРИКУ, ЯКА БУДЕ ІНФОРМУВАТИ ГРОМАДКІСТЬ ПРО ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ТА СПОНСОРСЬКОЇ ДОПОМОГИ ХЛ 73.

Вимоги щодо організації благодійної діяльності на користь

Харківського ліцею № 73!

1.      Благодійні внески на розвиток закладу мають надходити тільки на добровільній основі. Ніхто не має права примушувати батьків учнів здавати будь-які кошти для школи чи для класу.

2.       В Україні безоплатна освіти. Благодійна діяльність батьків учнів не має жодного відношення до якості навчально-виховного процесу, чи оцінок учнів. Якщо комусь відомі факти впливу фінансових питань на успішність учнів, просимо Вас повідомити про це директору закладу Михайленко Тетяні Василівні за телефоном +380684013238. Дискримінація учнів за будь-якою ознакою в нашому закладі не припустима. Працівники, які порушують цю вимогу, негайно будуть притягнуті до відповідальності.

3.      Кошти можуть надходити на рахунок закладу або до піклувальної ради. Рахунок закладу для благодійних надходжень:

МФО банка 851011

Код ЄДРПОУ 23334979

Розрахунковий рахунок UA428203142221002301033287

З позначкою для «ХЛ №73»

Адреса навчального закладу

вул. Амосова, 24.

4.      Питання щодо спрямування і витрачання цих коштів вирішує піклувальна рада, яка складає акти і звіти про надходження і використання благодійних внесків від батьків учнів і передає матеріальні цінності та послуги закладу на підставі письмової заяви членів піклувальної ради. У будь-який час батьки учнів мають право переглянути документи піклувальної ради і школи щодо надходження, використання і оприбуткування добровільної благодійної допомоги та подати свої зауваження й пропозиції.

5.      Звіт про надходження і використання благодійної допомоги, що надходить від батьків наших учнів, надається систематично на всіх загальношкільних батьківських зборах, на всіх засіданнях батьківського комітету, щомісячні звіти розміщені в розділі благодійні внески на сайті нашого закладу - http://school73.klasna.com

6.      За ЗакономУкраїни «Про благодійну діяльність та благодійні організації»педагогічні працівники навчального закладу не мають права безпосередньо збирати кошти. Просимо не здавати кошти класним керівникам чи іншим учителям закладу.

З повагою,

директор ХЛ № 73                                                 Т.В. Михайленко