3 квіт. 2019

Проект з біології 5- клас.

21 бер. 2019

Учні 6 класів у турнірі юних інфоритиків здобули 4 місце з 18! Вітаємо.

19 бер. 2019

Ми взяли участь у міжнародному проекті на вищому рівні! Що вам розповісти про сьогоднішні Вибори для дітей і молоді М18 "Я обираю Президента України!" у ХСШ 73?
13 бер. 2019

Учні 5-Б класу ХСШ 73 під час знайомства з постаттю Кобзаря спільними зусиллями створили, розмалювали, зібрали та презентували плакат співпраці " Тарас Шевченко"

10 бер. 2019

Проводи зими на площі міста. Масляна!!!

8 бер. 2019

Святковий конйкрт на честь Міжнародного дня 8 березня

6 бер. 2019

Українська академія лідерства 6.03.2019 відвідала свою школу-партнерку ХСШ 73 в рамках проекту «БУМ» і провела з учнями 9-10-х класів лекції з тем: "Булінг"

Робота з волонтерами УАЛ надихає, навчає, виховує! Українська академія лідерства 6.03.2019 відвідала свою школу-партнерку ХСШ 73 в рамках проекту «БУМ» і провела з учнями 9-10-х класів лекції з тем: «Самоврядування та його можливості, ведення переговорів» та «Сексуальна освіта, профілактика ВІЛ/СНІДу».
2 бер. 2019

Фурманова Олена Миколаївна дала цікавий майстер клас з теми медіаграмотність "Невірперевір"

1 бер. 2019

Вітаємо команду учнів з перемогою у районному турнірі "Юні журналісти!"

Вітаємо команду учнів з перемогою у районному турнірі "Юні журналісти!" Команду підготувала Фурманова Олена Миколаївна!
27 лют. 2019

27 лютого 2019 р. у межах діяльності Правової корпорації ХМОУС відбувся семінар-практикум за темою «Державно-громадське управління в закладі освіти, як засіб розвитку демократичної школи». Активіст Євроклубу ХСШ 73 Катвалян Володимир, який є членом ради шкільних омбудсменів, взяв активну участь у цьому заході від Харківської міської організації учнівського самоврядування.