25 трав. 2016

учнів 9-А класу із закінченням музичної школи!
24 трав. 2016

В ХСШ № 73 відбувся тренінг для шкіл району щодо організації мовних таборів: «Let's GoCamps: A Practical Guide for Fun English Language Activities»

Вчителям було запропоновано практичні ідеї для організації активного вивчення англійської мови, як зробити мовні табори незвичайними та захоплюючими. «Важливо не навчати, а вивчати» - головна ідея проведення таборів GoCamps. Матеріали та ідеї тренінгу було надано тренерами: професором Державного університетуОрегону Леслі Опп-Бекмен, амбасадором від Посольства США Кевіном МакКоуі
23 трав. 2016

Свято англійського алфавіту в 1-Б класі.

Фотозвіт у фотогалереї.
19 трав. 2016

13-14 травня відбувся тренінг,

присвячений організації та проведенню пришкільних мовних таборів GoCamps, м. Київ, America House. The training for teachers: "A Practical Guide of Fun English Language Activities".
17 трав. 2016

Вітаємо !!!!

Шимчука Олександра, учня 5-Б класу, з І місцем в турнірі знавців математики, що відбувся в Національному університеті ім. В.Н. Каразіна
6 трав. 2016

Вітаємо учасників районного конкурсу

«ВИВЧАЄМО ІНОЗЕМНУ З ЗАДОВОЛЕННЯМ»!!!
4 трав. 2016

Вітаємо !!!!

Червону Дарину, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІІ місце в районному фестивалі літературної та художньої творчості "Мій Пушкін"
21 квіт. 2016

Вітаємо нашу школу з перемогою!

Ми вийшли у фінал! Вже зараз и можете знайти нашу школу в переліку переможців на сайті gocamps.com.ua В рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal разом з Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами працює над розробкою нового формату дитячих пришкільних таборів – таборів з поглибленним вивченням англійської мови. Проект отримав назву «GoGlobal camps».
18 квіт. 2016

В Шільному-бібілотечно-інформаційному центрі нашої школи відкрита книжкова виставка

"Чорнобиль не має минулого часу"
15 квіт. 2016

14.04 в школи відбулися Батьківські збори для майбутніх першокласників

Батьки мали змогу познайомитися з особливостями навчання в нашій школі, а дошкільнята - пограти в гру "Я - першокласник". Фотозвіт у фотогалереї.