7 лист. 2016

5 и 6 ноября активисты школьного Евроклуба в рамках Молодежного форума 2.0 стали участниками секции "Наука и образование"

команда ХСШ №73, стала участницей Молодёжного форума в Харькове

«Молодежный форум Харькова 2.0» открылся сегодня, 1 ноября, в концертном зале «Украина»
2 лист. 2016

Майстер-клас від Майстер-шефа !!!

2 лист. 2016

Ми перемогли у номінації "Найкращий оздоровчий соціальний проект" !!!

1 лист. 2016

Запрошуэмо до ІХ Міжнародної виставки освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном», яка відбудеться з 10 по 12 листопада у Палаці спорту

«Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном», з 10 по 12 листопада у Палаці спорту
31 жовт. 2016

Міжнародна олімпіада

Міжнародній дистанційній олімпіаді «Наланда 2016», яка буде проходити з 18 жовтня по 30 листопада 2016 року!
31 жовт. 2016

Вітаємо переможців районного етапу міського конкурсу творчіх робіт вільного жанру "Присвята рідному місту": Анпілогову Анастасію (11-А) (кервник Кондратьєва А.В.), Катвалян Володимира (8-А) та Полуектову Дар'ю (керівник Таболіна Л.В.)
23 жовт. 2016

Образовательный семинар-тренинг ATLAS Private Educational Services "Образование за рубежом"

Поздравляем команду Школьного Евроклуба ХСШ №73 которая победила в конкурсе !!!
21 жовт. 2016

Выборы презедента школы состоялись!!! Поздравляем Белостоцкого Иллю с победой.

Поздравляем Белостоцкого Иллю с победой.
21 жовт. 2016

Вітаємо переможців конкурсу дитячих партиципативних проектів «Ми можемо більше!»

Вітаємо!!! Наш проект "Здорова дитина - успішний учень" посів друге місце.