23 груд. 2016

23 грудня відбувся новорічний КВК

22 груд. 2016

Новорічне свято учнів 4-а класу з депутатом Харківської міської ради Чічіною О.А.

Учні 8-11 класів прийняли участь у новорічних ВЕСЕЛИХ СТАРТАХ

учні 8-11 класів прийняли участь у новорічних ВЕСЕЛИХ СТАРТАХ
22 груд. 2016

Депутат Харківської міської ради Чічіна О.В. привітала дітей з наступаючими Новорічними святами від імені Харківського міського голови Г.А. Кернеса, та вручила солодкі подарунки

21 груд. 2016

Учні 1-4 класів отримали новорічні подарунки від Харківського міського голови Генадія Кернеса

Учні 1-4 класів отримали подарунки від Харківського міського голови Генадія Кернеса
20 груд. 2016

Активісти шкільного Євроклубу 20.12.2016 відвідали Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей!

На честь Дня Святого Миколая ми відвезли до дитячого притулку речі, канцтовари, миючі та чистячі засоби, іграшки і солодощі, які були зібрані серед небайдужих школярів, їхніх батьків і педагогічного колективу ХСШ № 73!
15 груд. 2016

Учні ХСШ№73 отримали сертификати, за участь у всесвітньому проекті "ГОДИНА КОДУ"

15 груд. 2016

Незабутній тиждень англійської мови з native speaker із Америки Кепом Хензлий. Неперевершені уроки для учнів, мовленнєва практика, ігри та постійні мудрі знахідки.
14 груд. 2016

В рамках Всеукраїнського тижня англійської мови в ХСШ73 проведено ДЕНЬ ШЕКСПІРА.

12 груд. 2016

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73 приймає волонтера із США (Колорадо) Кепа Хензлей, який прибув для участі у навчально-виховному процесі та розвитку мовних компетенцій учнів закладу.